Znaleziony temat: egzamin b96 jak wygląda

Egzamin B96 jest wymagany dla wszystkich osób, które chcą zdobyć prawo jazdy kategorii B. Egzamin składa się z części teoretycznej i praktycznej. Aby zdać egzamin, trzeba uzyskać pozytywny wynik z obu części.

Część teoretyczna składa się z testu wielokrotnego wyboru, który składa się z 30 pytań. Aby zdać egzamin, trzeba uzyskać minimum 24 poprawnych odpowiedzi. Test obejmuje zagadnienia z zakresu przepisów ruchu drogowego, bezpieczeństwa na drodze, pierwszej pomocy, działania w sytuacjach awaryjnych i innych.

Część praktyczna egzaminu B96 obejmuje jazdę po ulicach miasta i poza nim. Egzaminatorzy oceniają sposób prowadzenia samochodu, umiejętność zachowania bezpieczeństwa na drodze, znajomość przepisów ruchu drogowego oraz umiejętność wykonywania manewrów.

Aby zdać egzamin B96, trzeba zapoznać się z przepisami ruchu drogowego i poćwiczyć jazdę. Warto także skorzystać z pomocy specjalistów, którzy przygotują nas do egzaminu.

Egzamin B96

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: egzamin b96 jak wygląda

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

Masaż Kobido, czyli stary sposób na piękno

Masaż Kobido, czyli stary sposób na piękno

Wszelkie rodzaju terapie zabiegowe już od dłuższego czasu na stałe wpisują się do katalogu najczęściej wybieranych usług, zarówno przez mężczyzn jak i przez kobiety. Chęć

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Hot daily news right into your inbox.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.