Znaleziony temat: egzamin sep jak wygląda

Egzamin SEP to jeden z najważniejszych egzaminów w Polsce, który jest wymagany od wszystkich osób, które chcą pracować jako elektrycy. Aby zdać egzamin SEP, trzeba uzyskać pozytywny wynik z dwóch części egzaminu – teoretycznej i praktycznej.

Egzamin teoretyczny składa się z trzech części – zasad bezpieczeństwa, zasad instalacji elektrycznych i zasad eksploatacji. Każda część składa się z pytań, które trzeba rozwiązać w ciągu 60 minut. Pytania są wielokrotnego wyboru, a do zdania egzaminu konieczne jest uzyskanie minimum 70% poprawnych odpowiedzi.

Część praktyczna egzaminu SEP składa się z trzech części – instalacji elektrycznych, pomiarów i eksploatacji. Każda z tych części składa się z zadań praktycznych, które trzeba wykonać w ciągu 3 godzin. Aby zdać egzamin, należy wykonać wszystkie zadania prawidłowo i uzyskać minimum 70% poprawnych odpowiedzi.

Aby przygotować się do egzaminu SEP, należy zapoznać się z podręcznikami i materiałami dostęp

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: egzamin sep jak wygląda

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

Masaż Kobido, czyli stary sposób na piękno

Masaż Kobido, czyli stary sposób na piękno

Wszelkie rodzaju terapie zabiegowe już od dłuższego czasu na stałe wpisują się do katalogu najczęściej wybieranych usług, zarówno przez mężczyzn jak i przez kobiety. Chęć

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Hot daily news right into your inbox.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.