Znaleziony temat: gdzie egzamin specjalizacyjny

Egzamin specjalizacyjny to jeden z ważnych kroków, jakie musi podjąć lekarz, aby zostać specjalistą w swojej dziedzinie. Egzamin ten jest wymagany przez wszystkie polskie uczelnie medyczne i jest niezbędny do uzyskania tytułu specjalisty. W związku z tym ważne jest, aby wiedzieć, gdzie można przystąpić do egzaminu specjalizacyjnego.

Egzamin specjalizacyjny jest przeprowadzany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie (PTL). Zazwyczaj egzaminy są przeprowadzane w siedzibie PTL w Warszawie. Jednak w zależności od konkretnego specjalizacji, egzaminy specjalizacyjne mogą być przeprowadzane w innych miastach. Dokładne informacje na temat lokalizacji egzaminu specjalizacyjnego można znaleźć na stronie internetowej PTL.

Oprócz egzaminu specjalizacyjnego, który jest wymagany do uzyskania tytułu specjalisty, lekarz musi również uczestniczyć w szkoleniach specjalizacyjnych. Szkolenia te są organizowane przez poszczególne uczelnie medyczne i są one dostępne w wielu miastach w całej Polsce. Więcej informacji na temat szkoleń specj

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: gdzie egzamin specjalizacyjny

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

Masaż Kobido, czyli stary sposób na piękno

Masaż Kobido, czyli stary sposób na piękno

Wszelkie rodzaju terapie zabiegowe już od dłuższego czasu na stałe wpisują się do katalogu najczęściej wybieranych usług, zarówno przez mężczyzn jak i przez kobiety. Chęć

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Hot daily news right into your inbox.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.