Znaleziony temat: gdzie jest archiwum wyższej szkoły kupieckiej w łodzi

Gdzie jest archiwum Wyższej Szkoły Kupieckiej w Łodzi? To pytanie zadaje sobie wielu studentów i absolwentów tej uczelni. Odpowiedź jest prosta: archiwum znajduje się w budynku Wyższej Szkoły Kupieckiej w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 109.

Aby uzyskać dostęp do archiwum, należy skontaktować się z biurem ds. archiwizacji i złożyć wniosek. Do wniosku należy dołączyć skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości oraz kopię wniosku o wydanie karty bibliotecznej. Wniosek należy wysłać pocztą lub przesłać faksem na numer +48 42 633-17-30.

Po wypełnieniu wniosku i przesłaniu wymaganych dokumentów, będziesz musiał osobiście udać się do archiwum i złożyć podpis na formularzu oświadczenia o przestrzeganiu zasad obowiązujących w archiwum. Następnie otrzymasz klucz do archiwum i będziesz mógł korzystać z jego zasobów.

Dokumenty w archiwum są dostępne wyłącznie do celów badawczych. Nie można ich bez zgody dyrektora archiwum kopiować

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: gdzie jest archiwum wyższej szkoły kupieckiej w łodzi

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

Ewolucja wymiany walut w erze cyfrowej

Ewolucja wymiany walut w erze cyfrowej

W ciągu ostatniej dekady, rynek wymiany walut przeszedł ogromną metamorfozę dzięki innowacyjnym technologiom. Od zwykłych kantorów ulicznych, po kantory internetowe, proces wymiany walut nigdy nie

Czy nie płacenie alimentów jest przestępstwem?

Czy nie płacenie alimentów jest przestępstwem?

W Polsce zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niealimentacja jest traktowana jako przestępstwo. W artykule tym przyjrzymy się bliżej temu zagadnieniu, analizując kiedy można mówić o

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Hot daily news right into your inbox.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.