Znaleziony temat: gdzie jest nagrywany program farma

Farma to popularny program telewizyjny, który od lat cieszy się dużym zainteresowaniem widzów. Program jest nagrywany w Polsce, a dokładniej w malowniczej miejscowości Czernikowo koło Poznania.

Farma to niezwykły program, w którym wzięło udział kilkanaście osób, które zamieszkały na wsi i zgodziły się na przeżycie kilku tygodni w niezwykłych warunkach. Uczestnicy programu mają za zadanie wykonywać prace gospodarskie, jak również wspólnie przeżywać wszystkie radości i smutki, które niesie życie na wsi.

Sceneria programu jest bardzo malownicza. Widzowie mogą podziwiać piękne polskie krajobrazy oraz zobaczyć, jak wygląda życie na wsi. Program jest nagrywany w wielu różnych miejscach, w tym na polach, łąkach, w stodole i w sadzie.

Farma jest nagrywana w Czernikowie, które znajduje się w województwie wielkopolskim, w powiecie poznańskim. Czernikowo to malownicza wieś położona nad Jeziorem Góreckim, która jest otoczona pięknymi lasami i łąkami. Wieś słynie z pi

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: gdzie jest nagrywany program farma

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

Masaż Kobido, czyli stary sposób na piękno

Masaż Kobido, czyli stary sposób na piękno

Wszelkie rodzaju terapie zabiegowe już od dłuższego czasu na stałe wpisują się do katalogu najczęściej wybieranych usług, zarówno przez mężczyzn jak i przez kobiety. Chęć

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Hot daily news right into your inbox.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.