Znaleziony temat: gdzie zdac egzamin b1 z polskiego

Egzamin B1 z języka polskiego to jeden z obowiązkowych egzaminów, które trzeba zdać, aby uzyskać obywatelstwo polskie. Jeśli zastanawiasz się, gdzie zdawać ten egzamin, mamy dla Ciebie kilka wskazówek.

Po pierwsze, należy wiedzieć, że egzamin B1 z języka polskiego jest przeprowadzany przez Centra Egzaminacyjne Instytutu Języka Polskiego. Są one rozmieszczone w całej Polsce, więc możesz wybrać najbliższy dla siebie ośrodek. Możesz znaleźć listę ośrodków na stronie internetowej Instytutu Języka Polskiego.

Kolejnym ważnym krokiem jest zarejestrowanie się do egzaminu. Rejestracja odbywa się przez internet, a wymagane jest wypełnienie formularza i wpłacenie opłaty w wysokości 100 złotych. Po zarejestrowaniu się otrzymasz potwierdzenie oraz dokładne informacje na temat terminu i miejsca egzaminu.

Jeśli chodzi o sam egzamin, składa się on z części pisemnej i ustnej. W części pisemnej będziesz musiał napisać esej na określony temat, wykonać zadania gramatyczne or

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: gdzie zdac egzamin b1 z polskiego

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

Masaż Kobido, czyli stary sposób na piękno

Masaż Kobido, czyli stary sposób na piękno

Wszelkie rodzaju terapie zabiegowe już od dłuższego czasu na stałe wpisują się do katalogu najczęściej wybieranych usług, zarówno przez mężczyzn jak i przez kobiety. Chęć

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Hot daily news right into your inbox.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.