Znaleziony temat: ile trwa egzamin teoretyczny na prawo jazdy

Egzamin teoretyczny na prawo jazdy jest ważnym krokiem w procesie uzyskania uprawnień do prowadzenia pojazdów. Warto więc wiedzieć, jak długo trwa egzamin teoretyczny na prawo jazdy.

Egzamin teoretyczny na prawo jazdy składa się z dwóch części. Pierwsza część to test wiedzy teoretycznej, w którym kandydat musi wykazać się wiedzą na temat zasad ruchu drogowego, znaków drogowych, zasad bezpieczeństwa, przepisów dotyczących użytkowania pojazdów i innych ważnych kwestii. Test składa się z 50 pytań, na które trzeba udzielić poprawnych odpowiedzi. Czas na ukończenie testu wynosi 45 minut.

Druga część egzaminu teoretycznego na prawo jazdy to test psychologiczny. Test psychologiczny ma na celu sprawdzenie, czy kandydat ma odpowiednie predyspozycje do prowadzenia pojazdów. Test składa się z 50 pytań, na które trzeba odpowiedzieć w ciągu 45 minut.

Czas trwania egzaminu teoretycznego na prawo jazdy wynosi więc 90 minut. Egzamin składa się z dwóch części i wymaga od kandydata znajomości zasad ruchu drogow

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: ile trwa egzamin teoretyczny na prawo jazdy

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

Masaż Kobido, czyli stary sposób na piękno

Masaż Kobido, czyli stary sposób na piękno

Wszelkie rodzaju terapie zabiegowe już od dłuższego czasu na stałe wpisują się do katalogu najczęściej wybieranych usług, zarówno przez mężczyzn jak i przez kobiety. Chęć

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Hot daily news right into your inbox.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.