Znaleziony temat: jak wyglada edukacja na ukrainie

Edukacja na Ukrainie jest obowiązkowa dla wszystkich dzieci w wieku od 6 do 17 lat. System edukacji jest podzielony na trzy poziomy: podstawowy, średni i wyższy.

Podstawowa edukacja obejmuje sześć lat szkoły podstawowej i trzy lata szkoły średniej. Szkoła podstawowa jest obowiązkowa dla wszystkich dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Na tym poziomie nauczyciele uczą podstawowych umiejętności, takich jak czytanie, pisanie i liczenie.

Średnie wykształcenie obejmuje trzy lata szkoły średniej. Szkoła średnia jest obowiązkowa dla wszystkich dzieci w wieku od 12 do 15 lat. Na tym poziomie uczniowie uczą się zaawansowanych zagadnień z dziedzin takich jak matematyka, języki obce, historia i inne przedmioty.

Wyższe wykształcenie obejmuje studia na uczelniach wyższych. Studia na uczelniach wyższych są dobrowolne i trwają od 4 do 6 lat. Uczniowie uczą się zaawansowanych zagadnień z dziedzin takich jak nauki przyrodnicze, technologie informatyczne, prawo, ekonomia i inne.

Edukacja na Ukrainie

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: jak wyglada edukacja na ukrainie

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

Ewolucja wymiany walut w erze cyfrowej

Ewolucja wymiany walut w erze cyfrowej

W ciągu ostatniej dekady, rynek wymiany walut przeszedł ogromną metamorfozę dzięki innowacyjnym technologiom. Od zwykłych kantorów ulicznych, po kantory internetowe, proces wymiany walut nigdy nie

Czy nie płacenie alimentów jest przestępstwem?

Czy nie płacenie alimentów jest przestępstwem?

W Polsce zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niealimentacja jest traktowana jako przestępstwo. W artykule tym przyjrzymy się bliżej temu zagadnieniu, analizując kiedy można mówić o

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Hot daily news right into your inbox.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.