Znaleziony temat: jak wygląda edukacja w anglii

Edukacja w Anglii jest jednym z najbardziej rozwiniętych systemów na świecie. Anglia ma bardzo dobrze zorganizowany system edukacji, który obejmuje szkoły podstawowe, gimnazjalne i licealne. Wszystkie szkoły w Anglii są zobowiązane do realizacji wytycznych Ministerstwa Edukacji, które zapewniają, że szkoły są odpowiednio zarządzane i prowadzą zajęcia zgodnie z zasadami.

Pierwszym etapem edukacji w Anglii jest szkoła podstawowa, która trwa od 5 do 11 lat. Uczniowie uczęszczający do szkoły podstawowej uczą się podstawowych przedmiotów, takich jak język angielski, matematyka, historia i geografia. Uczniowie mogą również uczestniczyć w zajęciach pozalekcyjnych, takich jak sport, sztuka i muzyka.

Kolejnym etapem edukacji jest gimnazjum, które trwa od 11 do 14 lat. Uczniowie uczęszczający do gimnazjum uczą się bardziej zaawansowanych przedmiotów, takich jak biologia, chemia, fizyka, język obcy i informatyka. Uczniowie mogą również uczestniczyć w zaję

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: jak wygląda edukacja w anglii

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

Masaż Kobido, czyli stary sposób na piękno

Masaż Kobido, czyli stary sposób na piękno

Wszelkie rodzaju terapie zabiegowe już od dłuższego czasu na stałe wpisują się do katalogu najczęściej wybieranych usług, zarówno przez mężczyzn jak i przez kobiety. Chęć

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Hot daily news right into your inbox.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.