Znaleziony temat: jaki egzamin jest pierwszy

Każdy, kto chce uzyskać prawo jazdy, musi pomyślnie przejść przez kilka etapów egzaminu. Egzaminy te składają się z teoretycznego i praktycznego. Jaki egzamin jest pierwszy?

Odpowiedź jest prosta – zawsze zaczyna się od egzaminu teoretycznego. Egzamin teoretyczny składa się z pytań dotyczących zasad ruchu drogowego, które powinien znać każdy kierowca. Na teście znajdują się pytania dotyczące znaków drogowych, przepisów ruchu drogowego, pierwszej pomocy, a nawet kwestii technicznych. Aby zdać egzamin teoretyczny, trzeba uzyskać minimum 75% poprawnych odpowiedzi.

Po zaliczeniu egzaminu teoretycznego można przystąpić do egzaminu praktycznego. Egzamin praktyczny polega na przejechaniu określonej trasy, podczas której kandydat musi pokazać swoje umiejętności i zachowanie na drodze. Egzaminator ocenia sposób jazdy, wykonywanie manewrów, zachowanie przy skrętach, parkowaniu itp. Aby zdać egzamin praktyczny, trzeba uzyskać ocenę pozytywną.

Podsumowując, jeśli chcesz uzyskać

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: jaki egzamin jest pierwszy

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

Ewolucja wymiany walut w erze cyfrowej

Ewolucja wymiany walut w erze cyfrowej

W ciągu ostatniej dekady, rynek wymiany walut przeszedł ogromną metamorfozę dzięki innowacyjnym technologiom. Od zwykłych kantorów ulicznych, po kantory internetowe, proces wymiany walut nigdy nie

Czy nie płacenie alimentów jest przestępstwem?

Czy nie płacenie alimentów jest przestępstwem?

W Polsce zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niealimentacja jest traktowana jako przestępstwo. W artykule tym przyjrzymy się bliżej temu zagadnieniu, analizując kiedy można mówić o

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Hot daily news right into your inbox.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.