Znaleziony temat: jaki egzamin z angielskiego na studia za granicą

Egzamin z angielskiego to jeden z najczęściej wymaganych wymogów przy staraniu się o przyjęcie na uczelnię zagraniczną. Ale jaki egzamin z angielskiego wybrać? Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna, ponieważ wiele uczelni wymaga różnych egzaminów.

Pierwszym krokiem jest sprawdzenie, jakie wymogi stawia dana uczelnia. Zwykle wymagany egzamin jest wskazany w ofercie uczelni lub na stronie internetowej. Jeśli uczelnia nie wymaga żadnego egzaminu, możesz zdecydować się na jeden z popularnych egzaminów z angielskiego, takich jak TOEFL, IELTS lub Cambridge English.

TOEFL (Test of English as a Foreign Language) jest jednym z najbardziej popularnych egzaminów z angielskiego. Test składa się z części werbalnej, ustnej i pisemnej i mierzy zdolność do korzystania z języka angielskiego w celu uczestniczenia w akademickich zajęciach.

IELTS (International English Language Testing System) jest również popularnym egzaminem z angielskiego. Test składa się z części werbalnej, ustnej, pisemnej i akademickiej i mierzy zdolność do komunikowania się w języku angielskim w cel

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: jaki egzamin z angielskiego na studia za granicą

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

Ewolucja wymiany walut w erze cyfrowej

Ewolucja wymiany walut w erze cyfrowej

W ciągu ostatniej dekady, rynek wymiany walut przeszedł ogromną metamorfozę dzięki innowacyjnym technologiom. Od zwykłych kantorów ulicznych, po kantory internetowe, proces wymiany walut nigdy nie

Czy nie płacenie alimentów jest przestępstwem?

Czy nie płacenie alimentów jest przestępstwem?

W Polsce zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niealimentacja jest traktowana jako przestępstwo. W artykule tym przyjrzymy się bliżej temu zagadnieniu, analizując kiedy można mówić o

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Hot daily news right into your inbox.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.