Znaleziony temat: kiedy hiszpania zniesie testy

Kiedy Hiszpania zniesie testy na Covid-19?

Od wybuchu pandemii Covid-19 w Hiszpanii w marcu 2020 roku, rząd Hiszpanii wprowadził szereg środków, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa. Jednym z nich jest wymóg testowania osób przybywających z zagranicy.

Testowanie w Hiszpanii jest obecnie wymagane dla wszystkich osób, które przybywają do kraju z zagranicznych celów turystycznych. Wyjątkiem są osoby, które przybywają z krajów, które mają wspólny graniczny reżim z Hiszpanią, takich jak Portugalia, Francja i Wielka Brytania.

Test jest wykonywany na lotnisku lub portu morskim i jest wymagany, aby uzyskać pozwolenie na wjazd do Hiszpanii. Test musi być wykonany w ciągu 72 godzin przed przybyciem do Hiszpanii. Osoby, które nie przeszły testu, zostaną odesłane do swojego kraju pochodzenia.

Kiedy Hiszpania zniesie testy na Covid-19? Niestety, na razie nie ma jasnej odpowiedzi. Obecnie rząd Hiszpanii wciąż wymaga testów, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa.

Jednak w

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: kiedy hiszpania zniesie testy

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

Ewolucja wymiany walut w erze cyfrowej

Ewolucja wymiany walut w erze cyfrowej

W ciągu ostatniej dekady, rynek wymiany walut przeszedł ogromną metamorfozę dzięki innowacyjnym technologiom. Od zwykłych kantorów ulicznych, po kantory internetowe, proces wymiany walut nigdy nie

Czy nie płacenie alimentów jest przestępstwem?

Czy nie płacenie alimentów jest przestępstwem?

W Polsce zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niealimentacja jest traktowana jako przestępstwo. W artykule tym przyjrzymy się bliżej temu zagadnieniu, analizując kiedy można mówić o

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Hot daily news right into your inbox.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.