Znaleziony temat: kto wygrał fame mma 15 wyniki

Fame MMA 15 to jedna z najbardziej oczekiwanych gal MMA w Polsce. W ubiegły weekend miała miejsce kolejna edycja tej wspaniałej imprezy. Na trybunach zasiadło wiele fanów, aby dopingować swoich ulubionych zawodników. Po wielu emocjonujących pojedynkach, wszyscy uczestnicy wiedzieli, kto wygrał Fame MMA 15.

W walce wieczoru, były mistrz KSW Marcin Wrzosek pokonał Patryka Szymańskiego przez decyzję sędziów. W kategorii zawodowej, Dawid Malczyński pokonał Artura Sowińskiego przez poddanie. W kategorii amatorskiej, wygrała Magda Sobczyk, pokonując Justynę Zawadzką przez decyzję sędziów.

W kategorii kobiet, Karolina Owczarz pokonała Małgorzatę Ośko przez decyzję sędziów. W kategorii mężczyzn, wygrał Paweł Rak przez TKO nad Kamilem Łebkowskim. W kategorii kobiet amatorskich, wygrała Natalia Borucka, pokonując Paulinę Kaczmarczyk przez decyzję sędziów.

Poza tymi pojedynkami, Fame MMA 15 zapewniło widzom jeszcze więcej emocji. Wielu zawodników zaprezentowało swoje umieję

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: kto wygrał fame mma 15 wyniki

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

Ewolucja wymiany walut w erze cyfrowej

Ewolucja wymiany walut w erze cyfrowej

W ciągu ostatniej dekady, rynek wymiany walut przeszedł ogromną metamorfozę dzięki innowacyjnym technologiom. Od zwykłych kantorów ulicznych, po kantory internetowe, proces wymiany walut nigdy nie

Czy nie płacenie alimentów jest przestępstwem?

Czy nie płacenie alimentów jest przestępstwem?

W Polsce zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niealimentacja jest traktowana jako przestępstwo. W artykule tym przyjrzymy się bliżej temu zagadnieniu, analizując kiedy można mówić o

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Hot daily news right into your inbox.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.