Znaleziony temat: program który czyta tekst

Czy wiesz, że istnieje program, który może czytać tekst za Ciebie? Program ten może być szczególnie przydatny dla osób niewidomych lub słabowidzących, ale także dla wszystkich, którzy chcą lepiej wykorzystać swój czas.

Programy czytające tekst, zwane syntezatorami mowy, są dostępne w wielu różnych językach. Większość z nich jest dostępna bezpłatnie, a niektóre są płatne. Programy te mogą odczytywać treści zarówno z plików tekstowych, jak i z witryn internetowych. Wiele z nich pozwala na dostosowanie głosu do własnych preferencji, a nawet na dodawanie własnych wyrazów i akcentów.

Jeśli chcesz skorzystać z takiego programu, musisz najpierw znaleźć odpowiedni dla siebie. Możesz zacząć od sprawdzenia, jakie są dostępne w Twoim systemie operacyjnym. Wiele systemów oferuje syntezatory mowy jako część ich standardowego oprogramowania. Jeśli jednak nie masz dostępu do takiego oprogramowania, możesz poszukać konkretnego programu w Internecie.

Kiedy już znajdziesz odpow

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: program który czyta tekst

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

Ewolucja wymiany walut w erze cyfrowej

Ewolucja wymiany walut w erze cyfrowej

W ciągu ostatniej dekady, rynek wymiany walut przeszedł ogromną metamorfozę dzięki innowacyjnym technologiom. Od zwykłych kantorów ulicznych, po kantory internetowe, proces wymiany walut nigdy nie

Czy nie płacenie alimentów jest przestępstwem?

Czy nie płacenie alimentów jest przestępstwem?

W Polsce zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niealimentacja jest traktowana jako przestępstwo. W artykule tym przyjrzymy się bliżej temu zagadnieniu, analizując kiedy można mówić o

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Hot daily news right into your inbox.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.