Znaleziony temat: tomek przyniósł na lekcje biologii która była poświęcona przystosowaniu gadów

Gady to jedne z najstarszych zwierząt na ziemi. Ich przystosowanie do zmieniających się warunków środowiskowych jest imponujące. Tomek, który przyniósł na lekcję biologii gady, miał okazję przekonać się, jak wielkie są ich możliwości adaptacyjne.

Gady są w stanie dostosować się do różnych warunków środowiskowych, w tym do zmian temperatury, wilgotności i poziomu światła. Mają wyjątkowo silny instynkt przetrwania, który pozwala im dostosować się do zmieniających się warunków. Ich skóra jest bardzo elastyczna i pozwala im na zmianę kształtu i koloru w zależności od otoczenia.

Gady mają też zdolność do dostosowywania swojego zachowania w zależności od sytuacji. Na przykład, jeśli są zagrożone, potrafią uciec lub ukryć się. Mogą też zmienić swój tryb życia, aby przystosować się do nowych warunków. Na przykład, jeśli występuje niedobór pożywienia, mogą zmienić swoje zwyczaje żerowania i szukać nowych źródeł

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: tomek przyniósł na lekcje biologii która była poświęcona przystosowaniu gadów

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

Masaż Kobido, czyli stary sposób na piękno

Masaż Kobido, czyli stary sposób na piękno

Wszelkie rodzaju terapie zabiegowe już od dłuższego czasu na stałe wpisują się do katalogu najczęściej wybieranych usług, zarówno przez mężczyzn jak i przez kobiety. Chęć

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Hot daily news right into your inbox.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.